Badania okresowe

Badania okresowe Częstochowa

Przekonaj się, dlaczego warto skierować swoich podwładnych do Naszej Przychodni!

Badania okresowe są obowiązkowe dla każdego pracownika zatrudnionego na umowę o pracę. Są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają pracodawcy monitorować stan psychofizyczny swoich podwładnych. Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. kompleksowo wykonuje wszystkie badania profilaktyczne w ramach medycyny pracy.

Zakres badań okresowych jest ściśle zależny od specyfiki wykonywanego zajęcia i zajmowanego stanowiska. W niektórych przypadkach wystarczy podstawowa diagnostyka ogólnolekarska, w innych zaś niezbędne będą bardziej zaawansowane procedury i badania psychotechniczne. Zatrudniamy dziesiątki doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów – m.in. lekarzy medycyny pracy, otolaryngologów, okulistów oraz psychologów. Jesteśmy w stanie zbadać pacjentów z najróżniejszych branż. Prowadzimy specjalistyczne kontrole dla kierowców oraz innych pracowników fizycznych i umysłowych.

Pełną diagnostykę wykonujemy już podczas jednej wizyty. Posiadamy na własny użytek dwa laboratoria, dlatego szybko uzyskujemy niezbędne wyniki. Nasi orzecznicy wystawiają niezbędne zaświadczenia nawet jeszcze tego samego dnia. Świetnie zorganizowana, nowocześnie wyposażona placówka gwarantuje prawidłowe wyniki oraz sprawne przeprowadzenie całej procedury.

Badania okresowe Częstochowa

Oferujemy badania okresowe

Realizowane przez najlepszych specjalistów

Oferujemy badania okresowe

Badania okresowe Częstochowa mogą być bardziej lub mniej rozbudowane. Niezależnie od tego, jakie kwestie trzeba sprawdzić, kompleksowo się nimi zajmiemy. Spełniamy wszystkie normy prawne oraz postępujemy w pełni zgodnie z aktualnymi przepisami o służbie medycyny pracy.

Nasza Przychodnia oferuje badania:

  • diagnostyczne – m.in. EKG, RTG, USG, Spirometria;
  • laboratoryjne – dwie jednostki znajdują się na terenie naszej firmy i są czynne codziennie. Wykonują pełny zakres badań diagnostycznych;
  • wzroku – sprawdzamy ostrość wzroku, pole widzenia, zdolność rozróżniania barw. Wykonujemy również stereoskopię, testy widzenia zmierzchowego i reakcji na olśnienia, a także wydajemy opinie o potrzebie stosowania okularów do pracy przy komputerze;
  • słuchu – nasi otolaryngolodzy dokładnie sprawdzają narząd słuchu, a także przeprowadzają badania w pracowni audiometrycznej;
  • psychotechniczne – wykonujemy testy m.in. na osobowość, komunikatywność, sprawność intelektualną.

Odbiór badań okresowych

Kiedy można odebrać badania okresowe?

Po badaniach okresowych Częstochowa w naszej placówce można w uzasadnionych przypadkach otrzymać od razu potrzebne zaświadczenia. Prowadzimy orzecznictwo lekarzy medycyny pracy i zatrudniamy aż 7 orzeczników. W innych sytuacjach wydajemy obligatoryjne dokumenty na następny dzień. W przypadku negatywnego wyniku przekazujemy informację o nim do odpowiedniego działu w zakładzie pracy, drogą telefoniczną lub mailową.

Dodatkowo proponujemy również szczepienia ochronne dla pracowników – przeciwko grypie, WZW typ A i B, kleszczowemu zapaleniu mózgu czy tężcowi. Gwarantujemy dostęp do wielu różnych lekarzy specjalistów, dlatego jeśli pracodawca zlecił jeszcze jakieś badania wykraczające poza zakres z poprzedniej listy, wykonamy je tego samego dnia, w tym samym miejscu.

Odbiór badań okresowych

Badania okresowe w Częstochowie

Wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy, w pełni sprawny sprzęt medyczny

Badania okresowe w Częstochowie

Badania okresowe w Częstochowie przeprowadzane w Naszej Przychodni są zawsze prawidłowo i dokładnie wykonane. Wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy, w pełni sprawny sprzęt medyczny. Przy tym działamy sprawnie – minimalizujemy konieczność stania w kolejkach czy oczekiwania przez długi czas na kolejny etap.

Kontrole pracowników muszą być wykonywane cyklicznie. Zaświadczenia dla poszczególnych zawodów mogą mieć dłuższą lub krótszą ważność. Każda osoba zatrudniona musi też stawić się na badaniach okresowych w Częstochowie w innym terminie. Decydując się na stałą współpracę z Naszą Przychodnią ma się pewność, że nie pominie się żadnej kontroli. Nadzorujemy cały harmonogram i przypominamy o zbliżającej się wizycie.

Skip to content