Badania kierowców

Badania kierowców Częstochowa

Dowiedz się, dlaczego warto wykonać je w Naszej Przychodni!

Badania kierowców są jednym z elementów diagnostyki, jaką oferuje Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. Wykonuje się je w celu wykluczenia przeciwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych. W ciągu jednej wizyty kompleksowo przeprowadzamy wszystkie wymagane kontrole, po czym od razu wystawiamy niezbędne zaświadczenia.

Prowadzimy diagnostykę:

 • kandydatów starających się uzyskać prawo jazdy,
 • osób przedłużających terminowe prawo jazdy,
 • kierowców zawodowych,
 • osób prowadzących pojazdy służbowe,
 • kandydatów na instruktorów jazdy i egzaminatorów (a także osoby pracujące już w zawodzie),
 • operatorów maszyn,
 • maszynistów i motorniczych,
 • osób skierowanych z Urzędu na ponowne badania (np. w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych).

Badanie kierowców jest wykonywane przez zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy oraz psychologów transportu. Wszystkie testy odbywają się w jednej lokacji. Posiadamy własne laboratoria, dlatego sprawnie uzyskujemy wszystkie wyniki i od razu możemy wystawić niezbędne zaświadczenia.

Badania kierowców Częstochowa

Najlepsi specjaliści

Zaufaj doświadczonej kadrze

Najlepsi specjaliści

Badania kierowców Częstochowa różnią się w zależności od tego, czy dana osoba dopiero stara się o uprawnienia, czy chce je przedłużyć, a także od rodzaju posiadanego/zdobywanego prawa jazdy. W Naszej Przychodni zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania wszystkich obowiązkowych badań. Przeprowadzamy nie tylko diagnostykę ogólną, ale też psychotechniczną. Wykorzystujemy najnowocześniejszy, w pełni sprawny sprzęt.

By wziąć udział w badaniach kierowców Częstochowa, należy umówić się na wizytę i przyjść ze skierowaniem od lekarza medycyny pracy, pracodawcy lub z Urzędu. Ze sobą trzeba także zabrać dowód osobisty oraz prawo jazdy (jeśli się je posiada). Przebadać mogą się również kierowcy, którzy chcą po prostu sprawdzić swoje predyspozycje. Szczególnie zachęcamy do tego seniorów.

Osoba badana powinna stawić się na diagnostykę na czczo, w dobrym stanie psychofizycznym. Na wstępie ma obowiązek poinformować każdego z lekarzy o ewentualnych problemach ze zdrowiem. Jeśli pacjent ma wadę wzroku, musi tego dnia założyć okulary.

Zapewniamy przyjazną atmosferę oraz sprawne wykonanie wszystkich testów. Dokładamy wszelkich starań, by wyniki były jak najbardziej dokładne. Liczny personel, świetnie zorganizowana placówka oraz dwa laboratoria pomagają tak przeprowadzić całą procedurę, by możliwe było uniknięcie kolejek, długiego oczekiwania na kolejny etap czy rozkładania badań na kilka dni.

Badania dla kierowców zawodowych Częstochowa

Zdobądź badania niezbędne do wyswienia świadectwa kwalifikacji zawodowej

Badania kierowców zawodowych Częstochowa pomagają ustalić, czy dana osoba nie wykazuje żadnych przeciwskazań do kierowania pojazdem podczas transportu lub przewozu pasażerów. Na ich podstawie wystawia się świadectwo kwalifikacji zawodowej. Zwykle jest potrzebne dla prawa jazdy kategorii C i D.

Przeprowadzamy niezbędne badania:

 • ogólnolekarskie,
 • okulistyczne,
 • neurologiczne,
 • laryngologiczne,
 • pomocnicze (m.in. badanie widzenia zmierzchowego, poziomu glukozy czy EKG),

Do badań kierowców zawodowych Warszawa potrzebne są skierowanie od pracodawcy oraz dowód osobisty i prawo jazdy. Dodatkowo wykonujemy wszelkie dodatkowe testy specjalistyczne, jeśli zostały uwzględnione w skierowaniu jako wymagane. Przy nawiązaniu stałej współpracy z przedsiębiorstwami pilnujemy terminów badań okresowych i sami przypominamy o konieczności ich wykonania. W razie odkrycia jakichkolwiek nieprawidłowości w wynikach niezwłocznie przekazujemy informację o nich do pracodawcy drogą telefoniczną lub mailową.

Badania dla kierowców zawodowych Częstochowa
Skip to content