Oferta komercyjna

Najwyższa jakość usług

Wysoka jakość świadczonych usług i profesjonalna pomoc medyczna są dla nas priorytetem. Z uwagi na ograniczony zakres świadczeń finansowanych z NFZ, a co za tym idzie dłuższy okres oczekiwania na wizytę przygotowaliśmy ofertę komercyjną.

Odpłatne świadczenia medyczne oferowane w Nasza Przychodnia to najlepsza pomoc lekarzy specjalistów i ułatwienie obsługi pacjentów. Nie musisz czekać długo na wizytę, mieć skierowania do specjalisty czy ważnego ubezpieczenia zdrowotnego.

Szybko i bez kolejki

Ustal wizytę u konkretnego specjalisty, omiń kolejki i skorzystaj z konsultacji na najwyższym poziomie.

oferta komercyjna

Działamy od 1957 roku Nasza Przychodnia zatrudnia wykwalifikowany personel medyczny w tym 2 magistrów rehabilitacji, licencjonowanego terapeutę manualnego, doświadczonych techników fizjoterapii oraz masażystów.

Nadzór nad nimi sprawuje lekarz specjalista rehabilitacji medycznej z długoletnim stażem zawodowym, posiadającym również umiejętności kręglarskie.

 • MASAŻE: klasyczne, bańką chińską, wodne-wirowe ,limfatyczne,.
 • TERAPIE MANUALNE: kręgosłupa, stawów obwodowych,
 • ĆWICZENIA RUCHOWE: indywidualne, zbiorowe, specjalne-SET, ćwiczenia z taśmami tera-band, ćwiczenia na przyrządach, ćwiczenia na bieżniach i rowerach stacjonarnych i orbitreku,
 • FIZYKOTERAPIA: elektroterapia, TENS, interdyn ,DD, prądy Trauberta i Kotza, jonoforezy,
 • MAGNETOTERAPIA: magner, stymulacja magnetyczne Viofor, diatermia krótkofalowa,
 • LASEROTERAPIA: laser skanujący, laser ir, laser He-Ne,
 • VIOFOR
 • BIOPTRON, pole świetlne ledowo-magnetyczne
 • KRIOTERAPIA miejscowa azotowa
 • ULTRADŹWIĘKI ultradźwięki i jonoforeza
 • INDYWIDUALNE TERAPIE W CHOROBACH NOWOTWOROWYCH
 • LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU
 • LECZENIE ZESPOŁÓW PRZECIĄŻENIOWYCH NADGARSTKÓW I BARKÓW (RSI)

Nasza Przychodnia prowadzi opiekę nad pracownikami zakładów pracy chronionej i osób zatrudnionych na stanowiskach z narażeniem zawodowym.

fizykoterapia1

Medycyna pracy jest jednym z obszarów działalności komercyjnej, którą świadczy Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. W ciągu jednego dnia, w jednej lokalizacji wykonujemy wszystkie niezbędne badania oraz wystawiamy potrzebne zaświadczenia dla pracowników i pracodawców.

Oferujemy badania:

 • wstępne;
 • okresowe;
 • kontrolne;
 • dla celów sanitarno-epidemiologicznych;
 • kierowców i kandydatów na kierowców;
 • uczniów i studentów;
 • wysokościowe;
 • psychotechniczne kierowców.
medycyna pracy częstochowa

Psychotesty są jednymi z badań specjalistycznych, które Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. oferuje w ramach medycyny pracy. Jest to zbiór kontrolnych testów, które pozwalają ocenić predyspozycje pracownika mającego zajmować się m.in. transportem lub przewozem osób. Badania tego typu pomagają wykluczyć jakiekolwiek przeciwskazania do wykonywania określonego zawodu. Są zalecane w przypadku:

 • kandydatów na zawodowe kategorie prawa jazdy,
 • kierowców zawodowych,
 • operatorów maszyn,
 • motorniczych,
 • kandydatów na instruktora lub egzaminatora jazdy,
 • osób prowadzących pojazdy służbowe.

Dodatkowo są często wykonywane także przez kierowców skierowanych z Urzędu za to, że m.in. popełnili dwa wykroczenia drogowe w okresie próbnym, przekroczyli limit punktów karnych czy prowadzili pojazd po spożyciu alkoholu lub zażyciu narkotyków.

Komplet niezbędnych psychotestów wykonujemy w jednej placówce, w ciągu jednej wizyty. Od razu interpretujemy wyniki i wystawiamy je nawet tego samego dnia. Po umówieniu się na dogodny termin można sprawnie dopełnić wszystkie formalności.

psychotesty częstochowa

Badania dla kolejarzy są częścią usług wchodzących w zakres medycyny pracy, którą również zajmuje się Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. Takie kontrole są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają ocenić sprawność oraz predyspozycje maszynisty. W pewnym stopniu przypominają testy dla kierowców zawodowych, ale są znacznie dokładniejsze i szczegółowe. Od ich wyników w dużej mierze zależy bezpieczeństwo pasażerów oraz osób postronnych.

Obowiązek wykonania badań dla kolejarzy mają nie tylko osoby starające zdobyć świadectwo maszynisty, ale też pracownicy aktywni w zawodzie, chcący je utrzymać. Kompleksowo wykonujemy wszystkie wymagane testy w ciągu jednego dnia, w jednej placówce. Sprawnie przeprowadzamy całą procedurę, interpretujemy wyniki oraz wydajemy stosowne zaświadczenia.

Badania dla kolejarzy

Badania kierowców są jednym z elementów diagnostyki, jaką oferuje Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. Wykonuje się je w celu wykluczenia przeciwskazań do prowadzenia pojazdów mechanicznych. W ciągu jednej wizyty kompleksowo przeprowadzamy wszystkie wymagane kontrole, po czym od razu wystawiamy niezbędne zaświadczenia.

Prowadzimy diagnostykę:

 • kandydatów starających się uzyskać prawo jazdy,
 • osób przedłużających terminowe prawo jazdy,
 • kierowców zawodowych,
 • osób prowadzących pojazdy służbowe,
 • kandydatów na instruktorów jazdy i egzaminatorów (a także osoby pracujące już w zawodzie),
 • operatorów maszyn,
 • maszynistów i motorniczych,
 • osób skierowanych z Urzędu na ponowne badania (np. w związku z przekroczeniem limitu punktów karnych).

Badanie kierowców jest wykonywane przez zespół doświadczonych lekarzy medycyny pracy oraz psychologów transportu. Wszystkie testy odbywają się w jednej lokacji. Posiadamy własne laboratoria, dlatego sprawnie uzyskujemy wszystkie wyniki i od razu możemy wystawić niezbędne zaświadczenia.

Badania kierowców Częstochowa

Badania profilaktyczne mają na celu sprawdzenie stanu psychofizycznego pracownika. Zalicza się do nich diagnostykę wstępną, okresową oraz kontrolną. Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. wykonuje wszystkie te badania w ramach medycyny pracy, niezależnie od wykonywanego zawodu. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lekarzy posiadających odpowiednie uprawnienia. Wykorzystujemy najnowocześniejszy, w pełni sprawny sprzęt. Dzięki dobrej organizacji placówki i licznemu zespołowi pracowników jesteśmy w stanie wykonać wszystkie niezbędne testy diagnostyczne w ciągu jednej wizyty.

Sprawnie uzyskujemy wyniki badań profilaktycznych, ponieważ posiadamy własne dwa laboratoria. Zostają następnie szybko zinterpretowane, tak by na ich podstawie mogły zostać wystawione niezbędne zaświadczenia i orzeczenia. Wydajemy je już na następny dzień, a często nawet i pod koniec wizyty. Przy tym dokładamy wszelkich starań, by każde badanie zostało wykonane jak najbardziej profesjonalnie oraz dokładnie. Dbamy także o przyjazną atmosferę, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko powstawania sytuacji, które mogłyby mieć jakikolwiek wpływ na wyniki.

Badania profilaktyczne Częstochowa

Badania okresowe są obowiązkowe dla każdego pracownika zatrudnionego na umowę o pracę. Są niezwykle ważne, ponieważ pozwalają pracodawcy monitorować stan psychofizyczny swoich podwładnych. Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. kompleksowo wykonuje wszystkie badania profilaktyczne w ramach medycyny pracy.

Zakres badań okresowych jest ściśle zależny od specyfiki wykonywanego zajęcia i zajmowanego stanowiska. W niektórych przypadkach wystarczy podstawowa diagnostyka ogólnolekarska, w innych zaś niezbędne będą bardziej zaawansowane procedury i badania psychotechniczne. Zatrudniamy dziesiątki doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów – m.in. lekarzy medycyny pracy, otolaryngologów, okulistów oraz psychologów. Jesteśmy w stanie zbadać pacjentów z najróżniejszych branż. Prowadzimy specjalistyczne kontrole dla kierowców oraz innych pracowników fizycznych i umysłowych.

Pełną diagnostykę wykonujemy już podczas jednej wizyty. Posiadamy na własny użytek dwa laboratoria, dlatego szybko uzyskujemy niezbędne wyniki. Nasi orzecznicy wystawiają niezbędne zaświadczenia nawet jeszcze tego samego dnia. Świetnie zorganizowana, nowocześnie wyposażona placówka gwarantuje prawidłowe wyniki oraz sprawne przeprowadzenie całej procedury.

Badania okresowe Częstochowa

Badania wstępne są wykonywane w celu sprawdzenia stanu zdrowia osób, które mają podpisać umowę o pracę. Dzięki nim można wykluczyć ewentualne przeciwskazania do wykonywania danych obowiązków. Nasza Przychodnia Sp. z.o.o. kompleksowo wykonuje wszystkie badania profilaktyczne w ramach medycyny pracy.

Cała procedura może odbyć się już w ciągu jednej wizyty, ponieważ zatrudniamy kilkunastu wykwalifikowanych lekarzy i siedmiu orzeczników z odpowiednimi uprawnieniami. Do dyspozycji każdego dnia są m.in. lekarze medycyny pracy, otolaryngolodzy, okuliści, psychologowie oraz inni specjaliści. Wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy, w pełni sprawny sprzęt i prowadzimy dwa laboratoria na terenie placówki.

Zakres badań wstępnych różni się w zależności od branży oraz stanowiska, jakie ma zajmować pracownik. W Naszej Przychodni wykonujemy nie tylko podstawową diagnostykę ogólnolekarską, ale też specjalistyczne testy i badania psychotechniczne dla pracowników fizycznych oraz umysłowych. Wyniki oraz niezbędne zaświadczenia wydajemy już na następny dzień, a w szczególnych przypadkach nawet na koniec wizyty. Przy tym dbamy o dobrą organizację, tak by dało się uniknąć kolejek, długiego oczekiwania na kolejny etap czy innych niedogodności.

badania wstępne częstochowa
 1. Poradnia chirurgiczno – ortopedyczna;
 2. Poradnia chirurgii ogólnej;
 3. Poradnia chorób tarczycy;
 4. Poradnia dermatologiczna;
 5. Poradnia diabetologiczna;
 6. Poradnia ginekologiczna;
 7. Poradnia kardiologiczna;
 8. Poradnia leczenia otyłości;
 9. Poradnia neurologiczna;
 10. Poradnia okulistyczna;
 11. Poradnia ortodontyczna dla dzieci;
 12. Poradnia Zdrowia Psychicznego;
  12 a Poradnia psychologiczna;
 13. Poradnia rehabilitacyjna;
 14. Poradnia stomatologiczna.
 15. Podstawowa opieka zdrowotna
 16. Pediatria
 17. Poradnia hematologiczna
 18. Porady dietetyczne
poradnie specjalistyczne

Pracownia USG
– USG jamy brzusznej, układu moczowego
– USG tarczycy
– USG sutka
– USG naczyń żylnych i tętniczych (kolorowy doppler)
– UKG z kolorowym Dopplerem
– USG ginekologiczne (głowica endo-waginalna)
– USG położnicze (3D)
Pracownia dysponuje certyfikowanym sprzętem:
1. Aloka prosound alfa 7
2. Voluson t30 expert
Pracownia RTG
Pracownia spirometryczna
Pracownia audiometryczna
Pracownia badań wydolnościowych serca:
– próba wysiłkowa,
– holter ekg
– holter ciśnieniowy

pracownie diagnostyczne

Firmy ubezpieczeniowe z którymi współpracujemy:

 • Lux-med
 • PZU
 • TU-Allianz
 • POL-MED
 • ENEL-MED
 • FALCK
 • 
ELVITA
 • 
Medica Assistance
 • 
Mondial Assistance
 • Signal Iduna
prywatne firmy ubezpieczeniowe

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń do nas +48 34 366 96 03 lub napisz!

Skip to content